На Херсонщині сирієць та українець пропонували прикордонникам гроші за пропуск через адмінмежу

На Херсонщині сирієць та українець пропонували прикордонникам гроші за пропуск через адмінмежу
24 июля 2015 года.

Учора прикордонники, які несуть службу у контрольних пунктах в'їзду/виїзду, що на адміністративній межі між Херсонською областю та тимчасово окупованою територією АР Крим, зафіксували два випадки спроби дачі неправомірної винагороди правопорушниками.

Співробітники Херсонського загону у контрольному пункті «Каланчак» затримали громадянина Сирії. Правопорушник слідував автомобілем «Нісан» на материкову Україну. Під час прикордонного контролю він намагався за неправомірну винагороду у розмірі 200 доларів США домовитися, щоб його безперешкодно пропустили, адже не мав всіх необхідних документів. По даному факту здійснено аудіо і фото документування та викликано на місце співробітників міліції. Наразі громадянина Сирії повернули в зворотному напрямку та заборонили йому в'їзду в Україну на 3 роки.

Також у контрольному пункті «Чаплинка» під час перевірочних заходів громадянин України, який слідував до Криму, намагався домовитися з правоохоронцями, щоб його пропустили без черги. Тому разом з паспортним документом надав 200 гривень. Затриманого передали в міліцію.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости