На Херсонщині розпочинається Велике будівництво


2 марта 2020 года.

«Чекаємо на цьому тижні початок будівництва та ремонту доріг по визначених об'єктах», - наголосив очільник Херсонщини Юрій Гусєв під час селекторної наради.

Заступник голови ОДА Сергій Козир поінформував присутніх щодо співфінансування за рахунок місцевих бюджетів різних рівнів робіт з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.
«Держагентством автомобільних доріг України здійснюються заходи щодо залучення додаткового фінансування для ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Забезпечення співфінансування дозволить своєчасно здійснити розробку проєктної документації, проходження експертизи та проведення необхідних процедур закупівлі», - зазначив він.

Сергій Козир також повідомив, що з головами райдержадміністрацій відпрацьовується питання щодо необхідності забезпечення співфінансування об'єктів дорожньої інфраструктури у 2020 році за рахунок коштів місцевих бюджетів усіх рівнів.
Більш детально з цього питання поінформував начальник Служби автомобільних доріг в Херсонській області Микола Савченко.

Зокрема, він наголосив, що в поточному році передбачено співфінансування 25 об'єктів ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення. 11 з них забезпечені співфінансуванням в повному обсязі, для 14 об'єктів необхідно додаткове співфінансування:

  • Каховський район - 400 тис. грн додаткового фінансування для проведення процедур закупівель поточного середнього ремонту 3 об'єктів автомобільної дороги М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ;
  • Новотроїцький район - 430 тис. грн (3 об'єкти, автомобільна дорога Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ);
  • Нововоронцовський район - 200 тис. грн (2 об'єкти, автомобільна дорога Т-04-03 Мар'янське - Берислав);
  • Бериславський район - 500 тис. грн (6 об'єктів, автомобільна дорога Т-04-03 Мар'янське - Берислав).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости