На Херсонщині проводитимуться командно-штабні навчання територіальної оборони

На Херсонщині проводитимуться командно-штабні навчання територіальної оборони
24 июля 2019 года.

В період з 24 по 26 липня на Херсонщині під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Південь» проводитимуться командно-штабні навчання територіальної оборони області.

Навчання буде проведено на єдиному оперативно-стратегічному фоні в два етапи. На першому етапі військове командування, на підставі моделювання змін в оперативній обстановці, уточнить плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.

«У мене великі очікування від проведення цих навчань, тому що головною метою їх проведення є підготовка особового складу штабів зони до виконання завдань тероборони у мирний час та в особливий період. Херсонщина має адмінкордон з тимчасово окупованою територією і нарощування оперативних спроможностей є важливим етапом для обороноздатності, як для окремих територій, так і держави в цілому», - зазначив Юрій Гусєв.

За словами військового комісару Херсонської області, полковника Ігора Будніка, головне завдання заходу - виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони, підвищити злагодженість у роботі штабів тероборони, рівень взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління.

Теги: учения
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости