На Херсонщині процвітає корупція в судовій гілці влади


1 октября 2017 года.

Раніше у засобах масової інформації повідомлялось, що 03.11.2015 співробітники СБУ у м. Херсон на «гарячому» при одержанні хабара затримали двох високопосадовців з обласного та міського управлінь ветеринарної медицини, які систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від підприємців за видачу ветеринарних свідоцтв на торгівлю продуктами харчування.

Як стало відомо, кримінальна справа щодо начальника Головного управління ветеринарної медицини - головного державного інспектора ветеринарної медицини в Херсонській області Коломійця С.Д. та начальника Херсонської міської державної лікарні ветеринарної медицини Шахова Ю.М., які вчинили вказаний злочин, по теперішній час продовжує розглядатися у Бериславському районному суді Херсонської області, під головуванням судді Корсаненкової О.О.

Ми вирішили поцікавитись у чому ж причина такого тривалого судового розгляду та були приголомшені отриманими результатами. Згідно інформації отриманої з анонімних джерел Бериславського районного суду Херсонської області, які зажадали бути невідомими, вказана кримінальна справа перебуває на особистому контролі судді судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Херсонської області Коломієць Н.О., яка завдяки своєму службовому становищу чинить тиск на головуючу у справі суддю Корсаненкову О.О.
У зв'язку із цим, виникло питання чому ж вказана суддя так зацікавлена у результатах розгляду справи.

Як з'ясувалось, нічого дивного у цьому немає, оскільки суддя Коломієць Н.О. одночасно являється невісткою пана Коломійця С.Д. і усіляко намагається виправдати свого хабарника тестя, а також не порушити сімейної ідилії з чоловіком Коломійцем В.С., який як би вже не здавалось парадоксально з вказаної історії також являється прокурором відділу підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Херсонської області.

До того ж, син обвинуваченого приймав участь у кримінальних справах, які розглядалися у Бериславському районному суді Херсонської області, особисто знайомий з суддею Корсаненковою О.О., та завдяки своїм зв'язкам у прокуратурі і суді чинить на неї тиск та вживає всіх заходів, щоб увільнити свого батька від кримінальної відповідальності за вчинений ним тяжкий корупційний злочин, за який, до речі, передбачена кримінальна відповідальність від 5 до 10 років позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Всі ці обставини зумовлюють безпідставне затягування судового процесу, та, як повідомляють наші джерела, спонукають суддю до виправдання корупціонерів. Все як завжди, чого дивуватись, чергові корупціонери, які обдирали людей будуть виправдані та «відбілені» завдяки сімейним підрядам та круговій поруці правоохоронних і судових органів на Херсонщині.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости