На Херсонщині пройшов фестиваль "Барви Таврійського краю"


27 марта 2017 года.

18 березня на базі Бериславського районного Будинку культури відбувся творчий звіт художніх аматорських колективів району «Барви Таврійського краю». Про це повідомляє прес-служба управління культури.

На площі перед РБК всіх гостей свята зустріли ансамблі народної пісні сільських Будинків культури з вокальним флешмобом «Віночок українських пісень». По закінченню колективи-учасники запросили всіх присутніх до Будинку культури, виконавши разом пісню «Ласкаво просимо», муз. І.Білозіра на сл.В.Крищенка.

У фойє РБК розташувалась виставка декоративно-ужиткового мистецтва, на якій були представлені роботи майстрів з 18 сіл району. У експозиції був зроблений акцент на традиційні види народного мистецтва: різьблення та розпис деревини, бісероплетення, а превалювала вишивка у різних виробах та техніках виконання.

Святкову атмосферу та гарний настрій на виставці створювали учасники зразкового духового оркестру «Любисток» Веселівської ДМШ.

У творчому звіті взяли участь 195 чоловік, 105 з них - діти, це: 1 хоровий колектив, 2 вокальних ансамблі та 7 ансамблів народної пісні, 4 малі вокальні форми, 4 хореографічних колективи, 4 колективи музичного жанру та 2 солісти.

На екрані демонструвався відеоряд про аматорські колективи та туристично-історичні місця Бериславського району: схили Дніпра, урочище Велике Городище у Тягинці, територія Кам'янської Січі у с.Республіканець.

Переважна більшість аматорських колективів, що брали участь у творчому звіті, мають гарний рівень виконавської майстерності, цікавий репертуар та сценічну культуру. Особливо треба відмітити: зразковий дитячий хор «Фантазія» ДМШ (керівник З.Богун), дует «Обрій» та тріо «Гармонія» РБК.

Треба зазначити, що значно покращився виконавський рівень вокальних колективів Качкарівського СБК (керівник Г.Чекамова) народного ансамблю «Чарівниця» та мішаного колективу «Джерело». Колоритними та запальними були виступи інструментальних гуртів «Бойківчани» Львівського СБК № 2 (керівник Р.Моцьо) та «Музиченьки» Милівскього СБК (керівник П.Мус). Останні вперше за декілька років брали участь у творчому звіті району і показали гарний виконавський рівень. Дебютантом у концерті був ВІА «Струни серця» Львівського СБК (керівник О.Козодой), які достойно виглядали поряд з уже досвідченими артистами-аматорами.

Концертна програма тривала півтори години, треба відмітити хороший темпоритм, гарні віршовані переходи між концертними номерами у виконанні гармонічних ведучих Катерини Марчук, Сергія та Валерії Маткових.

Піднесеним та оптимістичним був фінал концерту - солісти РБК Вікторія Нечитайло та Сергій Матков виконали твір на сл. і муз. І.Батюк «Діти за мир у всьому світі» у супроводі хореографічних колективів району.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап