На Херсонщині продаватимуть більше алкоголю та тютюну


22 мая 2019 года.

Як повідомили фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 01.05.2019 суб'єктам підприємницької діяльності області видано 1880 ліцензій. З них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями - 1075, тютюновими виробами - 805. Це більше ніж торік на 73 ліцензії. Найбільшу кількість ліцензій отримали платники зареєстровані на території Голопристанського району.

Наразі, роздрібний ринок області складають 2310 суб'єктів господарювання, які мають 6295 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Оптову мережу торгівлі складають 11 суб'єктів господарювання, які мають 11 ліцензій на право здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями, сидром та перрі.

Для реалізації виробленої алкогольної продукції 4 підприємства - виробники області мають діючі ліцензії на право здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями та 1 ліцензію на оптову торгівлю сидром та перрі.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап