На Херсонщині презентували єдину в Україні комплексну систему «Єдиний реєстр спортсменів області»


6 октября 2017 года.

5 жовтня під час семінару-наради для керівників та відповідальних осіб спортивних закладів відбулася презентація комплексної системи «Єдиний реєстр спортсменів Херсонської області».

За словами начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрія Семченка, зазначену систему створено на базі інформаційної системи управління освітою Херсонської області «ІСУО».

«Дана система - це новітній продукт, аналогів якому немає в Україні. Тому закономірно, що ця система буде удосконалюватися. На сьогодні триває підключення та внесення інформаційних даних кожним спортивним закладом, яких в області налічується 44», - підкреслив Юрій Семченко.

Він також зазначив, що впровадження даної системи забезпечить наявність актуальної інформації щодо мережі спортивних закладів та кожного спортивного закладу безпосередньо.

Крім того, завдяки цій системі буде можливо контролювати дублювання учнів у спортшколах, сприяти селекційному відбору перспективних спортсменів та багато іншого.

Присутній на заході профільний заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь підкреслив, що справа, яку започаткували - це черговий, переконливий крок вперед на шляху до удосконалення системи дитячо-юнацького та резервного спорту Херсонської області.

У ході семінару-наради для його учасників проведено навчання та надано консультації з питань підключення та адміністрування системи.

Теги: реестр
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости