На Херсонщині почався набір на стажування в сервісних центрах МВС


3 февраля 2017 года.

Головний сервісний центр МВС України продовжує програму стажувань у сервісних центрах. З 3 лютого оголошено набір на стажування у сервісних центрах МВС в Херсонській області.

Про це повідомляє сайт ГУ НП в Херсонській області.

Мета програми стажування - відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів - молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні. Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи співробітникам фронт-офісів сервісних центрів МВС. Це посади, які прирівнюються до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн.

Посадові обов'язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше. Ознайомитись із переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС www.hsc.gov.ua у розділі «Послуги». Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Вимоги до кандидатів:
•громадянство України;
•вік від 18 років;
•закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста);
•відсутність судимості;
•досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов'язковим.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС. Прийом анкет відбуватиметься до 15 лютого.
Детальна інформація та подача заявок за посиланням: http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/stazhuvannya/
Додаткові запитання: konkurs.sc.khe@gmail.com

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина