На Херсонщині планують збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19

На Херсонщині планують збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19
22 февраля

Про це сьогодні під час засідання селекторної наради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. За його словами, це необхідно через темпи поширення COVID-19 в Україні. Зокрема, наразі спалах захворювання спостерігається на західній частині України, де найчастіше фіксують випадки захворювання серед дітей та молоді.

"Виходячи з проведеного нами аналізу, наразі існує потенційна потреба в розширенні ліжкомісць для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Тому прошу голів РДА та територіальних громад допомогти головним лікарям медзакладів у розгортанні додаткових ліжок, адже ми маємо бути готові у разі необхідності надавати медичну допомогу жителям Херсонщини", - наголосив Вадим Чабан.

Тож планується збільшити кількість ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 у таких лікарнях:

Бериславська ЦРЛ - 46 ліжкомісць;

ЦМЛ м. Нова Каховка - 95 ліжкомісць;

Генічеська ЦРЛ - 59 ліжкомісць;

Каховська ЦРЛ - 55 ліжкомісць;

Скадовська ЦРЛ - 50 ліжкомісць;

Білозерська ЦРЛ - 82 ліжкомісць;

Чаплинська районна лікарня - 39 ліжкомісць;

Новотроїцька ЦРЛ - 57 ліжкомісць.

Крім цього Вадим Чабан наголосив на важливості дотримання простих протиепідеміологічних заходів, які допоможуть уникнути захворювання на COVID-19.

Додамо, що наразі в закладах охорони здоров'я області, визначених для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, розгорнуто 2284 ліжка. Всього відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтів з підозрою становить 9,9%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости