На Херсонщині планують приписати понад 4 тисячі юнаків


9 января 2017 года.

У 2017 році до призовних дільниць Херсонської області планують приписати 4206 юнаків 2000-го року народження. Про це йдеться у розпорядженні голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва від 30.12.2016 року. 

Найбільше приписників планують залучити до Херсонського військового комісаріату - 1407 осіб. Найменшмй план встановлений для Чаплинського та Каланчацького райвійськкоматів - по 81 приписнику. 

У розпорядженні голови ОДА також ідеться про низку проблемя які були в області минулого року під час призову юнаків 1999 р. н. Це відсутність чергового автотранспорту на призовних дільницях, для пошуку юнаків, які ухиляються від приписки; відсутність стаціонарних призовних дільниць у Бериславському, Білозерському, Великолепетиському, Іванівському, Високопільскому, Каховському, Нижньосірогозькому, І Іововоронцовському, І Іовотроїцькому, Чаплинському, Олешківському районах; недостатнє фінансування заходів з приписки місцевими органами виконавчої влади; формальне ставлення з боку лікувальних закладів до диспансеризації та лікувально-оздоровчої роботи, що призводить до значної кількості направлених на додаткове медичне обстеження під час проведення приписки до призовних дільниць та призову на строкову військову службу, а також до збільшення кількості хронічно хворих призовників, які в подальшому стануть не придатними до військової служби. Цей недолік є характерним для всіх районів та міст області та інші. 

У розпорядженні про призов на 2017 рік голова ОДА просить районні адміністрації забезпечити на місцях призовні пункти та покращити їх роботу, усунувши недоліки попереднього року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости