На Херсонщині планують приписати понад 4 тисячі юнаків


9 января 2017 года.

У 2017 році до призовних дільниць Херсонської області планують приписати 4206 юнаків 2000-го року народження. Про це йдеться у розпорядженні голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва від 30.12.2016 року. 

Найбільше приписників планують залучити до Херсонського військового комісаріату - 1407 осіб. Найменшмй план встановлений для Чаплинського та Каланчацького райвійськкоматів - по 81 приписнику. 

У розпорядженні голови ОДА також ідеться про низку проблемя які були в області минулого року під час призову юнаків 1999 р. н. Це відсутність чергового автотранспорту на призовних дільницях, для пошуку юнаків, які ухиляються від приписки; відсутність стаціонарних призовних дільниць у Бериславському, Білозерському, Великолепетиському, Іванівському, Високопільскому, Каховському, Нижньосірогозькому, І Іововоронцовському, І Іовотроїцькому, Чаплинському, Олешківському районах; недостатнє фінансування заходів з приписки місцевими органами виконавчої влади; формальне ставлення з боку лікувальних закладів до диспансеризації та лікувально-оздоровчої роботи, що призводить до значної кількості направлених на додаткове медичне обстеження під час проведення приписки до призовних дільниць та призову на строкову військову службу, а також до збільшення кількості хронічно хворих призовників, які в подальшому стануть не придатними до військової служби. Цей недолік є характерним для всіх районів та міст області та інші. 

У розпорядженні про призов на 2017 рік голова ОДА просить районні адміністрації забезпечити на місцях призовні пункти та покращити їх роботу, усунувши недоліки попереднього року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап