На Херсонщині підвищили вартість проїзду на рейсових автобусах через нестачу водіїв


4 сентября 2018 года.

З 18 до 20 гривень підвищилася вартість проїзду в рейсових автобусах Каховка - Нова Каховка і Нова Каховка - Берислав з 1 вересня, повідомляє видання Новий день. На 10% також подорожчали квитки на проїзд у всіх приміських маршрутах в Каховському районі і деяких внутрішньообласних. Причому ці ціни не враховують вартість послуг автостанцій, тож через касу вартість квитків є дещо вищою.

Одночасно з цим місцевий перевізник виступив із клопотанням перед виконавчим комітетом Каховської міськради про підвищення вартості проїзду по місту з 5 до 6 гривень. Дане питання буде розглянуто на найближчому засіданні виконкому.

Необхідність підвищення тарифів у Каховці пов'язують зі здорожчанням валюти і, відповідно, бензину. Проте, за словами директора ТОВ «Каховське АТП-16506» Володимира Литвиненка, причина зовсім в іншому.

- Після запровадження безвізового режиму з країнами ЄС і виїздом кадрів за кордон ми, як і інші перевізники, почали дуже гостро відчувати нестачу водіїв. Працювати за стару зарплату в межах 400-500 гривень за зміну сьогодні вже мало хто погоджується. Тому, щоб не залишитися без водіїв і забезпечувати пасажирські перевезення, ми змушені піднімати їм зарплату шляхом підняття тарифів на проїзд. Це дозволить підняти їм оплату на 100-150 грн за зміну. Ми прагнемо, щоб зарплата їх задовольняла і була на рівні 12-15 тис. грн на місяць, - пояснив Володимир Литвиненко.

Він також уточнив, що на приміських і внутрішньообласних маршрутах перевізники можуть самостійно встановлювати тарифи на проїзд. Нині регулюється лише вартість квитків у міських пасажирських маршрутах. Тому для підвищення їх ціни в межах Каховки або Нової Каховки потрібно рішення виконкому відповідної міськради.

Як підкреслив Володимир Литвиненко, на старому рівні нині залишаються ціни на проїзд в автобусах міжобласного сполучення і на проїзд до Херсона.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина