На Херсонщині підприємці придбали майже 5 тисяч «підакцизних» ліцензій


11 августа

Як повідомили фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, станом на 01.08.2020 суб'єктам підприємницької діяльності видано 4829 ліцензій. Для ведення бізнесу платники придбали 2971 ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, 1858 - тютюновими виробами.

Подовжено дію 3540 таких ліцензій.

Найбільшу кількість «підакцизних» ліцензій на території курортних районів отримали платники Генічеського району - 396 ліцензій. Курортні бізнесмени із Залізного Порту та Приморського придбали 345 ліцензій. Підприємці Скадовська та Лазурного використовують для торгівлі підакцизними товарами 183 ліцензії.

У с. Хорли 13 суб'єктів господарювання мають діючі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі «шкідливими» звичками.

До місцевих бюджетів громад Херсонщини від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за січень - липень  2020 року надійшло майже 11 млн гривень плати за ліцензії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап