На Херсонщині перевіряють на COVID-19 працівників дитячих оздоровчих таборів


3 августа 2020 года.

На засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася 29-го липня, було дозволено роботу дитячих оздоровчих таборів, але з умовою, що заклади до початку роботи мають забезпечити проведення тестування працівників на COVID-19.

Сьогодні на селекторній нараді директор Департаменту здоров'я Віктор Короленко повідомив, що наразі у Херсонській області на COVID-19 вже обстежено 208 працівників дитячих оздоровчих таборів.

За його словами, в Скадовському районі обстежено працівників семи дитячих оздоровчих таборів - 114 осіб. Також обстеження проводилося й в Генічеському районі. Там на COVID-19 перевірили працівників трьох таборів - 94 особи.

Крім цього, очільник Департаменту охорони здоров'я додав, що проводиться й обстеження працівників пансіонатів, готелів та баз відпочинку, які працюють в Голопристанському, Скадовському, Генічеському та Каланчацькому районах. Так, тільки за останній тиждень на COVID-19 протестовано 208 осіб, за весь час - 917. Жодного випадку захворювання на коронавірус серед перевірених осіб не виявлено.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап