На Херсонщині пам’ятку позбавили статусу, щоб будівництво вважалося законним - О.Бригинець

На Херсонщині пам’ятку позбавили статусу, щоб будівництво вважалося законним - О.Бригинець
27 мая 2014 года.

Херсонська виконавча влада відмінила наказ Управління культури Херсонської обласної держадміністрації - яким було поповнено Перелік нововиявлених об'єктів культурної спадщини м. Нова Каховка - для того, щоб у громади не виникало претензій щодо будівництва висоток в історичній частині м. Нова Каховка на вул. Леніна, 5 та 46. Про це повідомляє прес-служба нардепа Олександра Бригинця.

Нагадаємо, до Бригинця надійшло звернення Новокаховської спілки охорони культурної спадщини з проханням не допустити знищення історичного центру Нової Каховки.

"...Новокаховська влада, ще до мого звернення, почала боротьбу за можливість забудовувати місто іншим способом: Новокаховська міська рада звернулася 19.03.2014 року до Управління культури Херсонської обласної державної адміністрації із запереченням щодо затвердження Переліку нововиявлених об'єктів культурної спадщини м. Нова Каховка. І вже 24.03.2014 зазначений наказ №15 про затвердження відповідного Переліку було скасовано. Тобто, для того, щоб поновити законність влада не зупинили забудовника, а просто позбавили пам'ятку охоронного статусу. Я впевнений, що це корупція, що це було зроблено в інтересах забудовника", - пояснив О.Бригинець.

Нардеп звернувся до Генпрокуратури з проханням розслідувати діяльність забудовника, Новокаховської міської ради і Херсонської обласної державної адміністрації щодо позбавлення нововиявлених пам'яток статусу та законність будівництва.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап