На Херсонщині налічується 11 офіційних мільйонерів


5 марта 2018 года.

Як повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Херсонській області Олена Грищук, за перші два місяці деклараційної кампанії, на Херсонщині зафіксовано 11 громадян, які прозвітували про отримання у минулому році доходів у розмірі більш як 1 мільйон гривень. У відповідному періоді 2017 року налічувалося 6 таких громадян.

Загалом у податкових деклараціях про майновий стан і доходи офіційні мільйонери повідомили про майже 128 мільйонів гривень прибутків, отриманих у 2017 році. З таких доходів їм доведеться сплатити до бюджету майже 2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб та 197 тисяч гривень військового збору.

Свої понадмільйонні статки 2 декларанта отримали від здійснення операцій з продажу нерухомого або рухомого майна, також 2 - від надання майна в оренду, 1 - від заробітної плати, а решта - від інших видів доходів.
Варто зазначити, що переважна більшість мільйонерів знаходяться у Херсоні - 10 осіб і один - у Скадовському районі.

Нагадаємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, триватиме до 2 травня 2018 року. Отримати консультації щодо порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи можна в органах фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина.

Теги: налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап