На Херсонщині дівчата поповнюють ряди прикордонників


1 июня 2016 года.

Держана прикордонна служба продовжує набирати в свої лави військовослужбовців за контрактом. Практично щоденно до регіонального центру комплектування приходять бажаючі пов'язати своє життя із службою на короні. Учора деякі з них вже здійснили свою мрію.

63 новачка-прикордонника поповнили ряди Херсонського прикордонного загону та прийняли присягу на вірність народові України, з них 52 дівчини. В цей не легкий час, дівчата на рівні із хлопцями одягають зелені берети та беруть зброю в руки. 

Окрім керівництва загону, новобранців привітав Голова відділу військово-патріотичного виховання Херсонської Єпархії протоієрей Ігор та ветерани-прикордонники.

В свою чергу, військовослужбовці, які прийняли присягу, пообіцяли докласти всіх зусиль та вмінь для збереження територіальної цілісності України, недоторканності її кордонів та повністю виправдати почесне ім'я «Прикордонник».

Нагадуємо, що для бажаючих проходити військову службу за контрактом в лавах Державної прикордонної служби України завжди відкриті двері у Херсонському прикордонному загоні.

Теги: ДПС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости