На Херсонщине появится новый полигон ВСУ


2 июля 2019 года.

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Украины:

До кінця 2020-го на півдні Херсонщини закінчиться будівництво сучасного державного випробувального полігона, придатного для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних Сил та ВМС, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

Утілювати проєкт розпочали наприкінці минулого року: розробили концепцію, підготували проєктну документацію, провели низку тендерів, підписали договори з підрядниками. Створенням полігона займаються провідні фахівці Повітряних Сил ЗСУ.

Натепер уже побудовано низку об'єктів інфраструктури, зокрема пункт управління. Завершуються роботи і з оснащення робочих місць управління авіацією й ведення протиповітряного бою сучасними технічними засобами, які є на озброєнні українського війська. Встановлено і модуль навчального корпусу, обладнано ґрунтову злітно-посадкову смугу.

У Командуванні Повітряних Сил запевняють: будівництво триває відповідно до графіка, а фінансування - ритмічне. Повної готовності полігон планово набуде до кінця наступного року.

- До кінця 2019-го маємо звести і обладнати низку об'єктів інфраструктури Державного випробувального полігона «Ягорлик», - говорить заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв. - Зокрема плануємо завершити спорудження сонячної електростанції, артезіанської свердловини, обладнати навчальні класи мультимедійними й інтерактивними засобами. Водночас з будівництвом триває процес укомплектування особовим складом. Уже призначено керівництво полігона, яке займається відбором кандидатів і формуванням підрозділів відповідно до затвердженого штату.

Чиновники затягують вирішення «військово-земельного» питання попри вказівку РНБОУ

Проте, не обходиться і без перепон. Попри невідкладне рішення РНБОУ щодо створення нового інфраструктурного об'єкта, місцеві чиновники продовжують затягувати розгляд питання про передачу військовим земельних ділянок у Одеській області, необхідних для спорудження кількох об'єктів полігона та стартового майданчика для запуску повітряних цілей. Вирішенням цієї проблеми наразі займаються військові юристи у відповідних інстанціях. Уже є рішення суду на користь військових, наразі залишилось дочекатися його виконання.

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують з використанням найкращих технологій енергоефективності та автономності. Він матиме власну електростанцію, що генеруватиме електроенергію за допомогою сонця та вітру й артезіанські свердловини. Його оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами. Відповідно до проєкту, його інфраструктуру утворюватимуть казарми покращеного планування на дві з половиною сотні осіб, гуртожиток на 100 місць, навчальний корпус, лазні, їдальні, автостоянки, пункт управління, штаб полігона і КПП. Передбачене і зведення технічно-складської зони з продовольчими та промисловими складами, пожежним депо, навісами для вантажної автотехніки, а також два вертолітні майданчики.

Теги: моу
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап