На фірму, яка мала побудувати ЦНАП у Новій Каховці подаватимуть до суду

На фірму, яка мала побудувати ЦНАП у Новій Каховці подаватимуть до суду
22 ноября 2019 года.

Розірвати договір з київським ТОВ «СК Укрстрой» через суд збирається Новокаховська міська рада. Компанія зірвала всі терміни будівництва в місті сучасного Центру надання адміністративних послуг та не відзвітувала за давно отриманий аванс у 5,6 млн. грн. Ці кошти місто збирається повернути через суд. Тож для сплати судового мита з міського бюджету вирішили виділити 82 296 гривень.

- На жаль, це той випадок, коли фірма, яка виграла тендер, виявилась умовною структурою без співробітників. Ще вона не має жодного відношення до нашого міста. Ми за угодою оплатили їй 5,6 млн. грн. авансу, а 13 млн. грн. решти не можемо використати, - повідомив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на сесії міськради 21 листопада.

Нагадаємо, що нещодавно поліція Нової Каховки відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання умов договору про закупівлю робіт з будівництва ЦНАП. З заявою до правоохоронців звернулось керівництво міської ради.

- Схожа ситуація у нас ледь не повторилася з тендером на реконструкцію стадіону, - розповів міський голова.

ТОВ «СК Укрстрой» зобов'язалось побудувати сучасний ЦНАП до 28 грудня 2019 року майже за 20 млн. грн. Вказане підприємство виявилось переможцем тендеру, проведеного ще в минулому році.

1 жовтня слідчі поліції провели огляд місця будівництва з залученням судового експерта будівельно-технічної експертизи. Вони виявили, що об'єкт будівництва за конструктивними елементами «фактично складається з фундаменту: монолітно-залізобетонна плита по всій площі забудови, стіни, перекриття, перегородки, отвори (вікна, двері) відсутні. Інженерне обладнання, каналізація, водопостачання, електропостачання, газопостачання відсутнє».

ЦНАП є державною установою з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». У Новій Каховці в ньому планується надавати близько 200 адмінпослуг.

Олег БАТУРІН.

 

Теги: цнап
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости