На екскурсії «незвіданими стежками» Кам'янської Січі побували перші відвідувачі

На екскурсії «незвіданими стежками» Кам'янської Січі побували перші відвідувачі
30 июня 2017 года.

28 червня у День Конституції України перші туристи відвідали у селищі Республіканець Бериславського району екскурсію та пройшлись «незвіданими стежками» Кам'янської Січі, повідомляє сайт ОДА.

Незвичний маршрут по території заповідника «Кам'янська Січ» розроблений для ознайомлення з історією козацтва - це новий погляд на історичну пам'ятку з усіма її легендами, надзвичайними природними ландшафтами та історичними відкриттями.

Розповідають про історичну значущість місця краєзнавці Сергій Дяченко та Андрій Лопушинський.

Серед основних пунктів зупинок: Садове-Дар'ївка (пам'ятник Тарасу Шевченку) - Тягинка (перші згадки про запорожців у цій місцині) - Шилова Балка (на честь козака Шило) - Кам'янська Січ (Розарівка - Долина Привидів - Підвали - затока від Каховського водосховища).

Як розповідає краєзнавець Андрій Лопушинський, який найближчим часом долучиться до виконання обов'язків директора філії Національного заповідника "Хортиця" - Історико-культурної пам'ятки Кам'янська Січ, найбільше гостям сподобався той простір, який важко охопити оком, і незвичний для степової Херсонщини природний рельєф, і природні багатства балки Кам'янка.

Більше інформації щодо маршруту за номерами телефону: 050 840 07 96; 096 896 41 49.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    пап