На ДВК Любимівської ОТГ прийшли посадові особи

На ДВК Любимівської ОТГ прийшли посадові особи
29 октября 2017 года.

На одній ДВК Любимівської ОТГ на Херсонщині до приміщення дільниці завітали посадові особи. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

У день виборів під час голосування до ДВК №650292 в с. Каїри Горностаївського району Любимівської ОТГ на Херсонщині, навідалися голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко та голова районної Горностаївської адміністрації Олександр Єрохін.

Посадові особи вільно зайшли на територію дільниці, де голосують виборці. Вони підійшли до голови комісії Любомири Івченко, представились і зауважили, що вона зобов'язана знати, хто вони такі. Також вони цікавились у неї, чи не відбувались порушення на дільниці та як голосують виборці.

На зауваження спостерігача Громадянської мережі ОПОРА, що посадові особи не повинні знаходитись на дільниці, голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко відповів, що має на це повне право, адже звітує перед областю про проведення виборів і саме їм підпорядковується організація правопорядку на виборах.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости