На державному рівні визнано документи про вищу освіту Таврійського християнського інституту


11 апреля 2017 года.

Вже майже 20 років в м.Херсон (смт.Антонівка) діє Таврійський християнський інститут - вищий духовний навчальний заклад, що здійснює підготовку студентів до християнського служіння (пастирського, місіонерського, молодіжного, дитячого та ін.). Інститут активно займається видавництвом християнсько-наукової літератури. При ТХІ здійснює свою роботу Місія перекладачів Біблії України, яка розпочала проект з перекладу біблійних текстів Нового Заповіту на декілька ромських діалектів.

У сфері надання вищої духовної освіти інститут співпрацює з українськими, а також закордонними навчальними закладами, такими як: Johnson University, TCM, South African Theological Seminary.

За роки своєї діяльності випускниками інституту за різними спеціальностями стали близько 500 випускників. Проте, лише нещодавно держава почала визнавати документи про вищу освіту, видані духовними ВНЗ.

Випускники інституту з першим заступником міністра освіти і науки України Володимиром Ковтунцем

Так, в останній день березня 2017 року Міністерство освіти і науки України на державному рівні вперше визнало документи про вищу освіту, видані Таврійським християнським інститутом. Диплом бакалавра богослов'я отримали випускники інституту: Юлія Арендович, Микола Городецький, Анатолій Шкарін, Микола Кузьома, Леонід та Мінзіля Мацейка.

Ректор ТХІ Валентин Синій з випускником Анатолієм Шкаріним

«Сьогодні можна сміливо стверджувати, що реформування вищої освіти в Україні - це не лозунг, а реальність. Завдяки прийнятому у 2014 році Закону України «Про вищу освіту», держава не тільки створила умови для визнання документів про вищу духовну освіту (що вже тривалий час діють в країнах Західної Європи та США), але й надала можливість духовним ВНЗ надавати послуги у сфері вищої освіти з подальшою видачею дипломів державного зразка (за умови отримання ліцензії МОН України). У грудні 2016 року Міносвіти вперше за часи незалежності України на державному рівні визнало документи про вищу освіту, які видані вищими духовними навчальними закладами» - зазначає ректор Таврійського християнського інституту Валентин Синій.

Свідоцтво бакалавра богослов'я державного зразка

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина