На День міста херсонці отримають в подарунок парк


10 августа 2016 года.

Херсон готується до святкування свого Дня народження. Цього року місту виповнюється 238 років. Як відомо, святкують містяни кожну третю суботу вересня, у 2016 році це 17 вересня.

Слід відзначити, що цього разу організатори підготували для херсонців цілий ряд приємних несподіванок.

Головне нововведення - це основна локація свята. Беручи до уваги численні побажання громадськості, культурних, спортивних, освітніх закладів та колективів, головні заходи Дня міста вирішили проводити у парку «Херсонська фортеця» - одному із найбільших парків півдня України.

Для цього левова частка коштів із міського бюджету, передбачених на святкування, буде спрямована на благоустрій парку. Там проведуть санітарні роботи із зеленими насадженнями, приведуть до ладу тротуари, встановлять нові лавки, відновлять освітлення тощо. Відповідні роботи вже розпочато.

Відтак, херсонці отримають своєрідний «подарунок», причому не лише на День міста, а й на майбутнє.

Під час самого свята, яке цьогоріч триватиме три дні - з 16 по 18 вересня - у парку задіють одразу три сценічні майданчики. Головні гості - вокально-інструментальні, хореографічні, класичні колективи, що представлятимуть саме Херсон.

У 2016 році до організації підключились Херсонське музичне училище, училище культури, дитячі музичні та художні школи, обласна філармонія.

Основна ідея - показати херсонцям та гостям міста, наскільки багатий «іменинник» на таланти у найрізноманітніших напрямках мистецтва - від камерних виконавців класичної музики до дитячо-юнацьких джазових та хореографічних колективів.

Програми виступів херсонських умільців представлятимуть собою не просто концертні виступи, а повноцінні фестивалі, у яких у подальшому є всі шанси стати традиційними.

Організатори Дня міста закликають усіх херсонців, які мають неординарні ідеї та власне бачення святкування «іменин», звертатися до оркомітету, що працює у Палаці дитячої та юнацької творчості управління освіти Херсонської міської ради по вул. Петра Калинишевського,2 (кол.Чекістів, 2).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина