На Чонгарі відзначать річницю громадянської блокади Криму


24 сентября 2016 года.

На адмінкордоні з Кримом 24 вересня відзначать річницю громадянської блокади Криму та проведуть акцію біля Чонгару.

Про це в ефірі каналу "112.Україна" заявив один з координаторів громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов.

"Ми збираємо велику автоколону біля азовського посту ДАІ, учасники прибувають з Херсона, Одеси, Новоолексіївського р-ну, Генічеська, Мелітолопя. Усі разом з кримськотатарськими прапорами та прапорами України почнемо рух у напрямку пункту пропуску КПВВ "Чонгар".

"Там у нас акція - маршем на чолі з нардепом Рефатом Чубаровим пройдем до позиції росіян...", - зазначив Іслямов.

Він підкреслив, що це - мирна акція.
"Це мирна акція, яку очолює голова Меджлісу, ми йдемо з народом, без зброї, з прапорами. У нас немає завдання штурмом брати росіян", - підкреслив один з координаторів громадянської блокади Криму.

Також Іслямов зазначив, що кримські татари "роблять так, щоб у анексованому Криму відчувалася наша присутність".

"Ми закидуємо туди листівки, і сьогодні також це відбудеться, ми встановили українське радіо, яке транслює вільний голос українців і кримських татар на ту територію", - додав він.

Як відомо, у Державній прикордонній службі України не виключили провокацій з російського боку під час акції з нагоди річниці громадянської блокади Криму 24 вересня.

Громадянська блокада Криму є безстроковою акцією. У січні 2016 року товарна блокада Криму перейшла у формат громадських об'єднань, які перебувають на прикордонній території.

За словами Іслямова, добровольчий батальйон кримських татар ім.Номана Челебиджихана перебуває у трьох точках перетину адмінкордону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап