На боротьбу з амброзією планують витратити понад 14 млн гривень


30 марта 2017 года.

Департамент житлово-комунального господарства Херсонської міської ради розробив цільову програму боротьби з карантинними бур'янами на 2017 рік. Комплексне застосування механічного і біологічного засобів боротьби з бур'янами обійдеться у понад 14 млн гривень.

Проект програми опублікований на сайті міської ради.

Згідно з документом, для забезпечення збалансованих та комплексних заходів боротьби з амброзією полинолистою в найближчі роки пріоритетне значення буде надаватися:

- скошування рослин амброзії полинолистої перед цвітінням в період бутонізації;
- виривання рослин амброзії з корінням та їх знищення шляхом спалювання у спеціально призначених місцях або подрібнення з наступним захороненням решток у санітарних ямах з використанням часу чи вапна;
- знищення рослин амброзії на засмічених ділянках за допомогою біологічних засобів ограно-мінерального походження (AlergoSTOPambrosia та подібними до нього, за умови наявності відповідних дозволів органів охорони здоров'я та екології).

Застосування біологічного препарату AlergoSTOPambrosia на зелених зонах міста обійдеться у 5 млн 358 тис гривень. Препаратом оброблятимуть парки, сквери, низку зелених зон біля навчальних закладів, прибудинкових та інших територіях. 

Системне скошування карантинних бур'янів з початку їх вегетації до початку цвітіння (травень-жовтень), 4-5 разів, на площі 178,6078 га обійдеться у 9 млн гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап