На адмінмежі з окупованим Кримом можуть закрити КПВВ


9 сентября

З робочим візитом на Херсонщині побував заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко. Разом з постійним представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем він відвідав КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка». Посадовці оглянули умови пропуску громадян через адмінмежу, а також сервісну зону, поспілкувавшись людьми, які її перетинають. Виїзд на контрольно-пропускні пункти справив враження на урядовця: КПВВ «Каланчак», який недавно реконструювали, він залишився задоволений, а от доцільності в утриманні КПВВ «Чаплинка» не бачить. Яременко вважає, що КПВВ, який влітку перетинають до 30 осіб за добу, а взимку - ще менше, слід закрити.

«Аби його закрити, необхідне рішення уряду. Буде воно чи ні, я на сьогодні вам сказати не можу. Але моя особиста думка, я сьогодні там був, його треба закривати. На жаль, він у достатньо поганому, ганебному стані, якщо будемо відвертими, і ефективність його утримання достатньо сумнівна», - сказав заступник міністра.

Посадовець також зазначив, що радитиме Кабміну прийняти відповідне рішення. КПВВ «Чаплинка» функціонує з весни 2014 року, відколи РФ окупувала український Крим.

Джерело: Марина Савченко для "Новий День"

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап