На адмінмежі з Кримом усі контрольні пункти в'їзду-виїзду працюють


10 августа 2016 года.

Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом залишається динамічною та зазнала суттєвих змін. Контрольні органи країни-окупанта повністю відновили пропускні операції навпроти контрольних пунктів в'їзду-виїзду «Чонгар», «Каланчак» та «Чаплинка».

Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

Станом на 8 годину ранку у контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чонгар» на виїзд з материкової частини України знаходилося близько 70 автомобілів, а на в'їзд - 40 автівок. На КПВВ «Чаплинка» та «Каланчак» очікують оформлення 40 та 10 транспортних засобів.

Зазначимо, що через дії окупантів більшість людей, які виїжджали з півострова, понад добу не могли перетнути адміністративну межу. Багатьом з них ставало погано та відмічалося погіршення їх стану здоров'я. Кожному з них після прибуття в контрольні пункти українські прикордонники надавали необхідну медичну допомогу. Таких випадків було, щонайменше, 7. Людям, переважно похилого віку, ставало зле, деякі втрачали свідомість.

Зазначимо, що поблизу адмінмежі продовжується зберігатися висока активність ЗС РФ. Так в 4 випадках прикордонники спостерігали польоти вертольотів Мі-8 та неодноразово фіксували пересування військової техніки поблизу російських позицій.

Теги: Крим
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    c8
    пап