На адмінмежі з Кримом прикордонники вітали громадян з 25-ю річницею Незалежності України


25 августа 2016 года.

На адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим співробітники Держприкордонслужби спільно з представниками Херсонської облдержадміністрації вітали подорожуючих з річницею Незалежності України.

Усіх громадян прикордонники та представники обладміністрації зустрічали та проводжали з державною символікою і прапорами. Крім того, усім подорожуючим вручали святкові вітальні листівки з найкращими побажаннями. Дітям дарували прикраси у жовто-блакитному кольорі.

- 25-та річниця Незалежності України - визначна подія в історії нашої країни, тож люди, які проживають на тимчасово окупованій території Криму, повинні відчути, що вони також є частиною нашої держави. Сьогодні у них також свято, - сказав начальник Азово-Чорноморського регіонального управління полковник Андрій Вальчук.

Ця акція проходить вже другий рік поспіль і, в першу чергу, вона направлена на підтримку кримчан, громадян України, яким окупаційна влада не дозволяє святкувати українські свята на території півострова - повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначимо, що у всіх пунктах пропуску, що на державному кордоні, прикордонники також вітали зі святом 25-ї річниці Незалежності України громадян та зустрічали їх із щирими вітальними словами.

Теги: ДПС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап