МЖК зобов'язався привести у відповідність до діючого законодавства земельні відносини з містом


1 ноября 2018 года.

ТОВ "Молодіжний житловий комплекс" зобов'язався привести у відповідність до діючого законодавства земельні відносини з містом - укласти договір оренди земельної ділянки площею 2, 1364 га по просп.200-річчя Херсона, належним чином сплачувати податок на землю у відповідності до рішення міської ради №280 від 07.07.2016, а також привести до ладу всю землевпорядну документацію.

Така домовленість була досягнута сьогодні під час зустрічі міського голови Володимира Миколаєнка з керівництвом МЖК. Крім того, керівник МЖК пообіцяв відмовитись від частини земельної ділянки на якій вже побудовані багатоквартирні будинки на користь створених ОСББ.

"Моя принципова позиція - забудовник, який отримує кошти через Фонд сприяння молодіжному будівництву з бюджетів різних рівнів, має належним чином сплачувати податки та надавати молодим сім'ям гарні пільги на житло", - впевнений Володимир Миколаєнко.

За 2017-2018 рік ТОВ "Молодіжно-житловий комплекс" профінансовано із міського бюджету приблизно на 9 млн.грн. При цьому, забудовника звільнили від сплати пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Теги: мжк, херсон
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости

    пап