Молодь пройшла вулицями міста з екологічним маршем "Чиста Херсонщина"

Молодь пройшла вулицями міста з екологічним маршем
18 апреля 2016 года.

«Нам не байдуже! А тобі?..» - з таким гаслом сьогодні, 18 квітня, на вулиці Херсона вийшли учасники екологічного маршу в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Учасники акції пройшли маршрутною ходою від набережної міста Херсону до площі Свободи (пам'ятника Небесної сотні). У марші взяло участь близько 400 студентів та учнів навчальних закладів Херсонщини.

Організаторами акції виступили представники громадської організації «Let's do it, Ukraine!» в Херсонській області, Херсонського гідрометеорологічного технікуму, Одеського державного екологічного університету, ГО «Спілка жінок Херсонщини», контактного зоопарку «ЄнотіЯ» та ГО «Благополучний град Херсон».

Учасники загальносвітового руху «Let's do it, World» об'єднують понад 14 мільйонів людей в 112 країнах задля спілкування про екологію та чистоту нашої планети. 23 квітня 2016 року сотні тисяч волонтерів з усієї країни об'єднають свої зусилля заради спільної мети - збільшити відповідальність українців за навколишнє середовище, а також глобальне прибирання країни від сміття.

Теги: марш
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина