Мобільно-діагностичний комплекс отримають медики Херсонщини


30 октября 2019 года.

Новину повідомив Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

Купівля комплексу відбудеться шляхом співфінансування, адже вартість в 110 тисяч гривень місцева влада самостійно покрити не зможе.

На його придбання Міністерство охорони здоров'я виділить 99 тисяч гривень, 11 тисяч оплатять місцеві громади. Лариса Марчук, медичний директор в Центрі первинно-санітарної медичної допомоги Горностаївського району розповіла про деталі важливої для району закупки.

Пані Лариса розповіла, що вони чекають на такий комплекс ще з минулого року. В районі необхідний лише один такий комплекс, бо для його роботи потрібен швидкісний інтернет, якого в більшості сіл немає. Ще на початку року місцева влада внесла в бюджет 11 тисяч гривень на закупівлю мобільно-діагностичного комплексу. Тому Горностаївську амбулаторію внесли в список на закупівлю цього обладнання. Мобільно-діагностична система - це нові можливості для місцевих лікарів, адже вона дає можливість проводити різні види діагностики на місці та передавати необхідну інформацію сімейним лікарям.

У випадках, коли це буде необхідно, до встановлення діагнозу та вибору способів лікування мають можливість долучитись лікарі з обласних закладів охорони здоров'я. Необхідність у подібних комплексах є по всій країні, адже наразі відбувається реформа вторинної ланки медицини, в межах якої стоїть завдання повної автоматизації робочого місця лікаря. Зокрема, в Горностаївському районі крім вказаного обладнання планується закупівля 10 комп'ютерів та програмного забезпечення на нього. Закупка комп'ютерної техніки відбувається коштом районного бюджету.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап