Місцеві громади збагатилися на 776 мільйонів гривень


5 марта 2020 года.

За січень - лютий 2020 року суб'єкти господарювання та громадяни Херсонщини спрямували до місцевого бюджету 776,1 млн. грн. податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом попереднього року показник збільшився на 10 відс., що у грошовому еквіваленті складає 71,6 млн. гривень. Про це повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Більша частина зібраної суми - 481,1 млн. грн. надійшла до місцевих скарбниць Херсонщини від платників Херсонського управління, це на  56 млн. грн. більше за аналогічний період 2019 року.

Суб'єкти господарювання, що знаходяться на обліку в Новокаховському управлінні, поповнили місцеві бюджети на 224,2 млн. грн., які перевищують минулорічні показники на 11,5 млн. грн. податків.

Платники податків Генічеського управління внесли до місцевої казни  70,8 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. більше минулорічного періоду.

Сумлінною сплатою податків бізнес Херсонщини доводить своє прагнення мати розвинуту економіку та чітку і прозору систему наповнення місцевих бюджетів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап