Міськводоканал відреагував на зверненя херсонців по вул. Причальній

Міськводоканал відреагував на зверненя херсонців по вул. Причальній
20 июля 2017 года.

У липні на ділянці напірного колектору діаметром 1200мм, який транспортує стічні води від головної насосної станції каналізації на міські очисні споруди, по вул.Причальній сталася розгерметизація трубопроводу. Про це повідомили абоненти, які мешкають на вказаній вулиці. Транспортування стоків по пошкодженому колектору одразу ж було припинено - замість нього була задіяна паралельна ділянка.

Фахівцями ремонтно-будівельної дільниці Водоканалу було терміново організовано аварійну бригаду, якою виконані ремонтні електрозварювальні роботи. Але у процесі гідравлічних випробувань було виявлено ще шість пошкоджень трубопроводу. Для оперативного усунення аварійної ситуації робітникам довелося працювати без вихідних.

За тиждень ремонтні роботи були завершені, що дозволило повернутись до проектної схеми водовідведення та виконати благоустрій території.

В подальшому адміністрацією Водоканалу було прийнято рішення знайти джерело фінансування для заміни каналізаційного колектора по вул.Причальній.

Довідка. Міські очисні споруд каналізації щодобово очищують 47 000 м3 стоків. Стічні води від споживачів (населення, підприємств та установ міста) по колекторам через 17 насосних станцій (60 насосів) потрапляють на очисні споруди. Довжина мереж водовідведення - 295 км.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости