Міський голова Голої Пристані повідомив про підпали міського сміттєзвалища

Міський голова Голої Пристані повідомив про підпали міського сміттєзвалища
10 сентября 2019 года.

Ситуація із пожежею на голопристанському сміттєзвалищі хвилює зараз не тільки мешканців міста, а й навколишніх сіл. Люди скаржаться на їдкий дим та нестерпний сморід, через що неможливо відкрити вікна і немає чим дихати.

Сайт «Новини Голої Пристані» звернувся за роз'ясненням щодо ситуації з пожежею на міському полігоні твердих побутових відходів до міського голови Олександра Бабича.

Як повідомив Олександр Володимирович, це не перша пожежа на сміттєзвалищі у цьому році, але, якщо перша була простою випадковістю, коли від падіння дерева обірвались електричні дроти і сталося займання, яке тривалий час довелося ліквідовувати через спекотливе літо і відсутність опадів, то зараз на сміттєзвалищі відбувається справжня диверсія. Хтось спеціально робить підпали у різних місцях, через що рятувальники працюють там щодня, на ліквідацію підпалів витрачається чималі суми коштів як із державного, так і міського бюджетів.

Голопристанське відділення поліції Новокаховського відділу поліції за фактом підпалів порушило кримінальну справу. Також справу взяло під свій контроль Управління СБУ у Херсонській області, оскільки те що зараз відбувається у Голій Пристані, можна назвати диверсією проти мешканців міста.

До речі, є свідки, які бачили, що на сміттєзвалищі з'являлась машина із невідомими чоловіками явно не з метою вивезення сміття, але при виявленні свідків, вони швидко зникли.

Зараз на сміттєзвалищі знову працюють рятувальники, ТОВ «Георесурси» надало трактор Т-130 для облаштування пожежних розривів, щоб вогонь не перекинувся на лісовий масив. Встановлено приховані камери відеонагляду, а також організоване цілодобове чергування, щоб запобігти черговим підпалам.

Олександр Володимирович пояснив, що міська влада та рятувальники намагаються докласти максимуму зусиль, щоб якнайшвидше загасити пожежу та просить небайдужих громадян, які можуть володіти інформацією щодо підпалів, звертатися до Голопристанського відділення поліції або безпосередньо до нього.

свалка

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости