Міська рада планує впровадити нове програмне забезпечення для спрощення системи надання послуг з реєстрації


18 сентября 2018 года.

За тиждень ініціативна група, куди входять представники міської ради та громадськості надасть міському голові пропозиції стосовно спрощення системи надання електронних послуг, що стосуються відділу реєстрації місця проживання.

Відповідне доручення сьогодні надав Володимир Миколаєнко.

За словами начальника відділу реєстрації місця проживання Світлани Беседіної, наразі проводиться тендер на придбання ліцензійного програмного забезпечення, яке дасть можливість прийняти усю картотеку міста, створити адресний реєстр, підключити туди всі соціальні і комунальні служби, які займаються оформленням субсидії тощо. З таким програмним забезпеченням працюють у Вінниці, Миколаєві, Одесі.

IGov, зазначає Світлана Беседіна, свого часу не вдалося запровадити через брак співробітників у відділі.

«IGov у нашому випадку працює за принципом: херсонці надають скан-копії необхідних документів, відправляють їх співробітнику відділу реєстрації. Спеціаліст перевіряє документи і, за умови, якщо пакет документів повний, херсонці отримують талон і все одно приходять на прийом до відділу. Ці програми можуть працювати паралельно, але вони в жодному разі не дублюються», - додає Світлана Беседіна.

Зауважимо, IGov на сьогоднішній день у напрямку надання послуг зняття та реєстрації місця проживання фізичних осіб працює переважно у невеликих населених пунктах: смт Благодатне (Волинська обл.), смт Царичанка, м.Тернівка (Дніпропетровська обл.), м.Боярка (Київська обл.), м.Лозовій (Харківська обл.), м.Голій Пристані, м.Каховці, м.Новій Каховці (Херсонська обл.).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости