Міністри закордонних справ, оборони та внутрішніх справ найменш дисципліновані члени уряду


4 февраля 2014 года.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара, міністр оборони Павло Лєбедєв та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко були найменш дисциплінованими членами Кабінету Міністрів України у 2013 році. Вони відвідали лише 51, 58 та 61% минулорічних засідань уряду, відповідно.

Про це свідчать результати аналізу протоколів урядових засідань, отриманих Центром політичних студій та аналітики. Всього у 2013 році відбулося 74 засідання КМУ.

кму

Якщо низку відвідуваність Леоніда Кожари ще можна пояснити необхідністю закордонних поїздок, то причини ігнорування урядових засідань з боку Павла Лєбедєва та Віталія Захарченка залишаються незрозумілими.

Нинішній виконуючий обов'язки прем'єра Сергій Арбузов, перший віце-прем'єр -міністр, також не відрізнявся високою дисципліною - він пропустив майже 40% урядових засідань у минулому році.

Найбільш дисциплінованими урядовцями виявилися сам Микола Азаров (відвідав 95% засідань), Дмитро Табачник, міністр освіти та науки (92%) та колишній міністр юстиції Олександр Лавринович (91%).

Варто нагадати, що згідно із Регламентом Кабінету Міністрів України, члени КМУ беруть участь у його засіданнях особисто. Вони можуть бути відсутніми у разі відпустки, відрядження, через хворобу або з інших поважних причин. Питання відсутності «із інших причин» член уряду має узгоджувати із прем'єр-міністром.

Показники відвідуваності урядових засідань всіх членів уряду наводяться у таблиці нижче.

кму

Теги: кму, цспа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина