Міністерство молоді та спорту України не дозволяє «рейдерам» в обласній раді нищити Херсонський спорт


3 мая 2018 года.

Депутат Шадрін вже третій раз підштовхує голову обласної ради Владислава Мангере на незаконні дії, а саме: розпочати «оптимізацію» Центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт».
Так протягом березня - квітня 2018 року обласна рада двічі зверталася до Міністерства молоді та спорту України з проханням погодити «реорганізацію-оптимізацію» двох Центрів.
Двічі Міністерство категорично відмовило Херсонській обласній раді в її ініціативах стосовно припинення діяльності Центру «Спорт для всіх» та руйнування Центру «Інваспорт», наголошуючи на тому, що це незаконно.

Але, якщо на початку року це робилось обласною радою, по-перше, з метою невиконання рішення Суду та недопущення повернення Сергія Ротоноса на посаду директора Центру «Спорт для всіх», а по-друге, не допустити до перевірки фінансово-господарської діяльності цього закладу в період з січня 2017 по березень 2018 року контролюючих органів, оскільки факти численних порушень та зловживань з боку його тимчасового керівництва разом з депутатом Шадріним загально відомі в Херсонській області та за її межами.

Після сесії обласної ради 16 березня 2018 року, на якій був призначений новий начальник Центру «Інваспорт» та ще до того планувалося покласти на цю особу обов'язки щодо ліквідації Центру «Спорт для всіх», терпець Міністерства урвався.

І Міністерство молоді та спорту України листом від 20 квітня 2018 року № 2863/1.5, ще раз повторюючи про неможливість «оптимізацій» Центрів, також наполягає на терміновому скасуванні рішення Херсонської обласної ради сьомого скликання від 16 березня 2018 року № 804 та початку процедури погодження начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» у визначеному законодавством порядку.Питання, чи зрозуміють «розумні» депутати, хоч з другої спроби, що порушувати Закон не можна, залишається відкритим.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап