Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн


4 декабря 2021 года.

Херсонська обласна прокуратура відстояла у господарському суді право власності Милівської громади Бериславського району на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 80,5 га вартістю 4,9 млн грн. Рішенням суду витребувано у товариства з обмеженою відповідальність та скасовано право власності на вказану ділянку.

Прокуратурою встановлено, що в 2016 році громадянин отримав в оренду на 7 років землю для ведення фермерського господарства. Однак реального наміру на ведення такої діяльності громадянин не мав, оскільки земля за призначенням не використовувалась, а відразу після набуття права власності неодноразово переходила у власність інших суб'єктів господарювання за цивільно-правовими договорами.

Ураховуючи виявлені порушення, прокуратура з 2018 року принципово відстоювала інтереси громади на вказану землю в судах різних інстанцій.

Як наслідок, завдяки прокуратурі визнано договір оренди та накази, на підставі яких землю передано у приватну власність, недійсними, а землю витребувано на користь громади.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости