Миколаївський активіст пояснив, чому така реакція на «Український вибір»


4 декабря 2017 года.

Питали чому така реакція на «український вибір»? Ну першочергово, що він не є українським, а є м'яко кажучи хто знає чий.

Так вважає Ілля Зелінський з Миколаєва.

"Що взагалі собою представляє рух «укр.. вибір» !? Це коли в твоєї країни анексують Крим, окупують частину Донецьку та Луганську, топчуть національні символи вішають прапор сусідньої країни, а ти такий закликаєш до добросусідських відносин з цією країною...", - написал він.

Окрім цього він виклав відео, що демонструє випадки побиття проросійського депутата активістами.


"Якщо цей приклад складний то в одну з кімнат вашої квартири раптово заселяється ваш сусід, ще в наступній каже будуть лежати його речі, а ви такий ну ок давай товаришувати, або нехай ЖЕК чи ОСМД розберуться в цьому конфлікті, сам його виселяти не стану. Позиція м'яко кажучи не чоловіча та як мінімум терпильна.  В геномі так закладено, чоловік -власник, чоловік відстоює своє, тому виживає- це чоловіча природа, якщо виникає якось інакше, то природа ця не чоловіча. Наведені вище приклади- це позиція пригніченої людини, під гаслом «обос**те но не бейте», це типова психологія людини яка несе ідеї «укр..вибору» в маси. Це пояснює чому маючи великі фінансові ресурси, Медвечук ніяк не може знайти гідну кандидатуру, тому що лише терпилі, лише тому кого тягне до самознущання, тому хто підставить не тільки оби дві щоки підставить навіть ж*пу, аби не били, аби тимчасовий спокій, буде близька така психологія, от і кадри такі -гроші на вітер", - написав активіст.

Нагадаємо, що в суботу активісти патріотичних організацій прийшли на лекцію людини Медведчука у Херсоні та дочекавшись його виходу з офісу ветеранської організацію Валерія Литвина, закидали яйцями.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина