Миколаєнко створив комісію, яка вивчить питання будівництва причалу у Гідропарку


28 января 2019 года.

У Херсонській міській раді створили комісію з питань організації перевезень членів садівничих товариств до дачних ділянок, розташованих в акваторії Дніпра, з причалу, розміщеного в районі Гідропарку. Відповідне розпорядження підписав міський голова Володимир Миколаєнко.

У розпорядженні повідомляється, що комісія є тимчасовим колегіальним органом, який має вивчити питання будівництва нового та необхідності демонтажу старого причалу, визначити місце будівництва (облаштування_ причалу, з якого здійснюватимуться перевезення вантажів, в тому числі й будівельних матеріалів, до садівничих товариств, відновлення асфальтового покриття провулку Проточного та інше.

Голово комісії призначена заступник міського голови Інна Трибух. До її складу також увійшли депутати Херсонської міської ради,співробітники

управлінь транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку, комунальної власності, департаменту містобудування та землекористування, юридичного віділу, представники садівничих товариств.

Детальніше з розпорядженням можна ознайомитись у розділі "Нормативні акти міської ради" на офіційному веб-сайті Херсонської міської ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап