Микита Прошинський посів 5 місце на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Албанії


24 октября 2017 года.

Цими вихідними в албанському Дурресі завершилась континентальна першість з важкої атлетики серед молоді та юніорів. За підсумками змагань в скарбничці збірної Украъни 13 нагород, з яких 4 - найвищого ґатунку.

Десять медалей завоювали українці серед юніорів. Нагадаємо, чемпіонами Європи в категорії U20 стали: Дмитро Вороновський, Кирил Пірогов та Анастасія Шишанова. Марія Гангур та Анна Панова завоювали срібло. Павло Залипський, Ольга Пікаш, Ілля Куліков, Марія Тимощук та Альона Шевкопляс здобули бронзові нагороди змагань.

Повний комплект нагород зібрали украънськы важкоатлети серед спортсменів U23. Анастасія Лисенко виборола титул чемпіонки у ваговій категорії +90 кг. Вероніка Івасюк стала другою у вазі 58 кг, а Богдан Бурячек - третім у ваговій категорії 105 кг.

У складі збірної України виступав представник Херсонщини, випускник Херсонського вищого училища фізичної культури, спортсмен ШВСМ, скадовчанин Микита Прошінський (тренери Павло і Василь Пастухи) . У ваговій категорії +105 кг Микита, показавши шості результати (у ривку 174 кг і в поштовху - 211 кг), з сумою у в двоборстві 385 кг, зайняв 5 місце.

Теги: спорт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости