МФК Кристал у скандальному матчі поступився Волині

МФК Кристал у скандальному матчі поступився Волині
12 октября 2020 года.

Кристал, після вимушеної паузи, викликаної виявленням хворих на COVID-19 у складі херсонського клубу, повернувся до змагань Першої ліги. Суперником для Кристала сьогодні стала луцька Волинь - крім того, сьогоднішній матч став дебютним для Сергія Валяєва на чолі херсонців.

Відзначимо, що Валяєв у сьогоднішній грі не зміг розраховувати на Терзі, Чернишова, Бондаренко, Восконяна, Головкіна та Лаптєва - у бій екстрено були кинуті Карась, а з другого тайму - Цибульский і Мартян. За перші 45 хвилин у команди Валяєва було декілька нагод для того, аби повести у рахунку - удари Барладима, Гливого і Семенини були заблоковані захисниками. У той же час, Волинь також не реалізувала свої шанси - удар Кизилатеша прийшовся у стійку, ще один з лінії воріт вже вибив Малиш.

По перерві гра суттєво змінилась - і в першу чергу, за рахунок гострих атак від обох команд. Кристал забив - знову відзначився Гливий, але рефері взяття воріт відмінив. У відповідь Волинь заробила пенальті - навіс від Цюпи, на думку арбітра, влучив у руку Карасю. З "точки" Сікорський пробив чітко в кут - 1:0...

Кристал не зупинявся навіть після такого рішення арбітра. Семенина зі штрафного влучив у стінку, постріл Малиша забрав Леванідов, а ще в одному епізоді Барладим впав у штрафній гостей, проте - без пенальті. Волиняни провели гарний стандарт з ударом Протасова - класно зіграв Герасименко. На кінець гри поле покинув Приймак, але Кристалу так і не вдалось витягнути матч до перших очок у новому сезоні.

МФК Кристал - Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Сікорський, 61 (пен.).

МФК Кристал (СТАРТ): Герасименко, Крутін, Жовтюк, Малиш, Карась, Бородай, Кучер, Ольховіков, Семенина, Гливий, Барладим. Запасні: Муравйов, Цой, Клюєв, Сухіна, Мартян, Барський, Цибульський. Головний тренер: Сергій Валяєв.

Волинь (СТАРТ): Леванідов, Сімінін, Войтіховський, Болденков, Цюпа, Приймак, Рябов, Кизилатеш, Протасов, Ляшенко, Сікорський. Запасні: Неділько, Никитюк, Оринчак, Тетеренко, Приндета, Мартинюк, Бондаренко. Головний тренер: Василь Сачко.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости