Мешканців селища Комишани до кінця 2016 року отримуватимуть якісну питну воду


18 марта 2016 года.

Майже 7000 мешканців селища Комишани до кінця 2016 року отримуватимуть якісну питну воду із відновленої свердловини, що розташована в районі аеропорту Херсон.

22 березня Херсонводоканал презентує проект будівництва водозабору питної води для селища Комишани. Це селище страждає від неякісної води з 50-х років минулого століття. Після будівництва Каховської ГЕС, водозабір, який подавав воду херсонцям, став поступово засолюватися. У 1953 році в місті Херсоні почали буріння артезіанських свердловин, проте Комишанам знову не пощастило. Пробурити свердловину під самим селищем не можна через те, що вода там ніколи не відповідала державним санітарним нормам.

Проведена геологічна розвідка показала, що найближче місце розташування якісної води, яку зможуть використовувати мешканці Комишан - в районі аеропорту Херсон.

Проект будівництва водозабору питної води для Комишан, відзначають у Херсонводоканалі, передбачає буріння 5 свердловин, одну з яких і презентують 22 березня 2016 року. Вартість всього проекту складає 26,67 млн. грн.

До кінця цього року буде завершено перший етап робіт. Фахівці обіцяють прокласти дві гілки водогону (3,13 км) та побудувати трансформаторну підстанцію потужністю 6000 вольт. Ці роботи, вартістю в 14,8 млн грн., допоможуть забезбечити Комишани якісною питною водою вже до кінця 2016 року.

Теги: вода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

ХДАУ