Мешканець Херсонщини виборов «золото» на кваліфікаційному олімпійському турнірі з важкої атлетики в Англії


12 июня 2019 года.

9 червня 2019 року у м. Ковентрі (Великобританія) відбувся міжнародний відкритий турнір British International Open з важкої атлетики, на якому переміг український важкоатлет Дмитро Чумак із сумою багатоборства 380 кг у ваговій категорії до 109 кг.

British International Open є олімпійськими кваліфікаційними змаганнями. Відповідно до нової системи відбору атлет повинен щонайменше двічі виступити на міжнародних змаганнях у тій ваговій категорії, в якій планує виступати на Олімпіаді.

Таким чином, Дмитро Чумак не тільки виборов перемогу на міжнародних змаганнях, але й отримав свій другий кваліфікаційний старт у олімпійській ваговій категорії до 109 кг, тим самим забезпечивши собі участь на Олімпіаді 2020 у Токіо.

Нагадаємо, що 28-річний важкоатлет Дмитро Чумак - учасник ХХІ Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро, діючий чемпіон Європи 2019 року та багаторазовий призер чемпіонатів світу. Дмитро народився у м..Скадовську, Навчався у Херсонському вищому училищі фізичної культури та Херсонському державному університеті. Перший тренер - Павло Пастух. Тепер виступає за ФСТ «Динамо» (Хмельницька область).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап