Мер розпорядився організувати публічну безпеку і порядок під час проведення «ХерсON ФЕСТ»


24 мая 2017 года.

Херсонський міський голова видав розпорядження Про забезпечення публічної безпеки і порядку під час проведення фестивалю вуличної їжі, південного спілкування. Документ опублікований на сайті міської ради.

Мер звертається до поліції, підрозділів ДСНС, департаменту ЖКГ міськради, медиків та інших структур з метою забезпечити належні умов проведення фестивалю вуличної їжі «ХерсON ФЕСТ».

Зокрема, в розпорядженні зазначено:

1. Управлінню патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Єрмаков М.А.) забезпечити публічну безпеку і порядок під час проведення заходу, а також перекрити рух транспорту 27 та 28 травня 2017 року, з 09.00 до 21.00, по просп. Ушакова, від вул. Портової до Набережної по просп. Ушакова та від пл. ім. Ю. Тутушкіна, 9 до Набережної по просп. Ушакова.

2. Херсонському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області (Говорун О.В.) та Управлінню патрульної поліції у м. Херсоні Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Єрмаков М.А.) забезпечити співпрацю в межах наданих повноважень під час проведення заходів у відповідності до пункту 1 цього розпорядження.

3. Відділу громадських зв'язків міської ради через засоби масової інформації поінформувати населення про тимчасове призупинення руху громадського транспорту під час проведення заходу, а відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін В.О.) розмістити дану інформацію на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

4. Управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міської ради довести до відома перевізників інформацію про перекриття руху транспорту та переглянути схеми маршрутів громадського транспорту.

5. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради забезпечити належні благоустрій та санітарний стан у місцях проведення святкових заходів.

6. Рекомендувати Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області (Чорний С.М.) забезпечити чергування рятувального посту на Набережній по просп. Ушакова, з використанням рятівних спецзасобів.

7. Управлінню охорони здоров'я міської ради (Межерицька С.В.) забезпечити організацію медичної допомоги на Набережній по просп. Ушакова під час проведення заходу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап