Мер Каховки Андрій Дяченко відповість в суді про наявний конфлікт інтересів


6 апреля 2017 года.

На 19 квітня призначено до судового розгляду справу Андрія Дяченка, мера м. Каховка, щодо порушення ст. 25, 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Активісти міста та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» закликають ЗМІ та небайдужих громадян відвідати Каховський міськрайсуд 19.04.2017 р., аби забезпечити відкритий та чесний процес.

Нагадаємо. За результатами опрацювання матеріалів, наданих херсонськими активістами Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», УЗЕ у Херсонській області ДЗЕ Нацполіції було складено 2 протоколи про адміністративне порушення мером м. Каховка Андрієм Дяченко. Управління захисту економіки встановило, що міський голова Дяченко А.А. (член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність») на сесії Каховської міської ради не повідомив про реальний конфлікт інтересів при розгляді питання щодо виділення в оренду земельної ділянки своїй дружині, яка є власником нежитлових приміщень, розташованих на вказаній земельній ділянці. У подальшому голова ради проголосував за прийняття цього рішення та особисто його підписав. Порушення закону України «Про запобігання корупції» тягне адміністративну відповідальність за ст. 172-7 КУпАП «Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина