Менеджеркою херсонського Суспільного стала Оксана Шило


16 октября 2018 года.

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України обрало на конкурсі менеджерами Закарпатської філії Суспільного Мирослава Поляковського, Херсонської філії - Оксану Шило. Для Миколаївської філії, де обрати менеджера не вдалося, незабаром буде оголошено додатковий конкурс.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Оксана Шило з 1998 року працювала у Луганскій ОДТРК, яка потім стала складовою частиною філії Суспільного «UA: Донбас». За час роботи у ТРК пані Шило пройшла кар'єрний шлях від ведучої до головного продюсера. Оксана Шило має гарний досвід управління творчим колективом.

У 2018 році була призначена т. в. о. менеджера Херсонської філії Суспільного.

«З початку року у філії ми провели значну оптимізацію штату та приміщень, додатково уклали договори з оренди рухомого та нерухомого майна, змінили систему надання деяких послуг, а саме здійснили аутсорсинг клінінгу, охорони, перевезення працівників та знімальних груп, професійного телевізійного гримування, запустили вижен-радіостудію з живою трансляцією на Facebook, впровадили нову технологію по надходженню рекламних коштів та багато чого. Зараз в адміністративному секторі виконуємо головну задачу - переходимо на міжнародні стандарти фінансової звітності»,- сказала Оксана Шило.

Нагадаємо, конкурс тривав із 18 вересня по 1 жовтня. Було отримано 8 заявок:

«Закарпатська регіональна дирекція» - 3 кандидати
«Миколаївська регіональна дирекція» - 1 кандидат
«Херсонська регіональна дирекція "Скіфія"» - 4 кандидати.

Теги: шило
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина