Любимівська та Костянтинівська ОТГ закупили транспортні засоби спеціального призначення


18 февраля

Костянтинівська сільська об'єднана територіальна громада за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад придбала спецтехніку майже на 2 млн грн, а саме трактор, причеп, екскаватор-погрузчик, косарка ротаційна навісна, агрегат для перевезення води, снігоочисник та відвал. Крім того, здійснено капітальний ремонт зовнішнього водопроводу у с.Костянтинівка вартістю 299,3 тис. грн. Загальна сума субвенції, передбаченої для Костянтинівської ОТГ складає - 2 млн 465 тис. грн та за рахунок місцевого бюджету - 34,0 тис. грн.

Також Любиміською ОТГ придбано шкільні автобуси на понад 3,5 млн грн та транспортні засоби спеціального призначення з комплектуючими виробами до них, вартість яких 239,8 тис. грн. Загальна сума субвенції передбаченої для Любимівської ОТГ складає - 3 млн 786 тис грн і за рахунок місцевого бюджету - 202,2 тис грн.

За інформацією управління регіональної політики всі ОТГ області готові до відкриття об'єктів, які реалізовувалися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

Теги: отг
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина