Ліквідовано схему контрабанди наркотиків через тимчасово окуповану територію АР Крим


17 сентября 2019 года.

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, слідчим відділом Головного управління Служби безпеки України спільно з працівниками Державної прикордонної служби припинено контрабанду наркотичних речовин через тимчасово окуповану територію АР Крим до РФ.

Правоохоронці отримали оперативну інформацію про можливу контрабанду наркотичних засобів до Російської Федерації через територію тимчасово окупованого півострову. Під час відпрацювання інформації на КПВВ «Чаплинка» виявлений громадянин України, який на власному автомобілі з європейською реєстрацією мав на меті потрапити на територію АР Крим, звідки збирався прямувати до м. Краснодар. Під час поглибленого огляду автомобіля останнього, у бензобаку, виявлені пакунки з подрібненою речовиною рослинного походження, яка, як підтвердило дослідження, є особливо небезпечною наркотичною речовиною - канабіс, загальною вагою близько 6 кг.

За вказаним фактом внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України (замах на контрабанду наркотичних засобів), особі повідомлено про підозру у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення та в порядку ст. 208 КК України. На даний час, буде вирішено питання обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

Теги: крим
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап