Левін максимально затягує процедуру екстрадиції до України – Трепак

Левін максимально затягує процедуру екстрадиції до України – Трепак
9 марта 2020 года.

Апеляційний суд у місті Бургас (Болгарія) переніс розгляд скарги кримінального авторитета Олексія Левіна (Москаленка) на рішення суду першої інстанції щодо його екстрадиції в Україну.

Засідання суду було призначено на 13:30 у понеділок, 9 березня, але його пренесли на 11 березня, повідомив у коментарі ZN.UA заступник генерального прокурора Віктор Трепак, який опікується розслідуванням вбивства радниці мера Херсона, активістки Катерини Гандзюк.

"Причина в тому, що Левін відмовився від свого болгарського адвоката. Думаю, мета - затягнути розгляд питання про екстрадицію. Але апеляційний суд вирішив перенести розгляд тільки на два дні та надати Левіну державного, безоплатного захисника. Ми робимо все для того, щоб якомога швидше повернути Левіна в Україну. Він дуже важливе ланка, що дозволяє замкнути ланцюг замовників і виконавців", - сказав Трепак.

Нагадаємо, Олексій Левін підозрюється в організації нападу на Катерину Гандзюк. Наприкінці січня він був затриманий у болгарському Бургасі, відтоді вирішується питання про його екстрадицію на батьківщину.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости