«Кристальний» Барладим – герой 13-го туру Другої ліги

«Кристальний» Барладим – герой 13-го туру Другої ліги
16 октября 2018 года.

Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Другої ліги з футболу 2018/2019.

Херсонщина домінує в футболі півдня України - три клуби у Другій лізі плюс сімферопольська Таврія, яка базується в області, чотири команди в регулярному чемпіонаті ААФУ та ще кілька в кубкових всеукраїнських турнірах. Тому коли в цьому замісі близькі географічні сусіди зустрічаються між собою, іскри летять та принциповість лише зростає.

Ось і Кристал у матчі з Таврією грав лише на перемогу і здобув її в дуже нервовому матчі. А особливо посприяв цьому Барладим - він відкрив рахунок, завдяки індивідуальним діям змістившись з флангу в центр та прицільним ударом упакувавши м'яча в сітку. А потім взяв участь у другій результативній комбінації, підключивши Ігнатьєва, з чиєї подачі Брижчук міг розстрілювати ворота. Андрій відпрацював матч на совість - був активним, здорово взаємодіяв із одноклубниками, до останніх хвилин був у боротьбі. Тож зробив великий вклад у цей успіх, завдяки якому Кристал тепер розділяє друге місце із криворіжцями.

Герой 13-го туру Другої ліги 2018/2019ПФЛ та Sport Arena

Андрій Барладим (Кристал)

170 матчів, 39 голів на професіональному рівні

26 років. Форвард

- відкрив рахунок у матчі з Таврією

- брав участь у другій результативній комбінації
- один із вихованців та старожилів Кристалу

Барладим - вихованець херсонського футболу (займався у Олександра Павловича Черненка). Від наймолодшого віку (з 2004 року, коли дебютував у ДЮФЛУ) лишається вірним Кристалу. Із командою піднімався з аматорів у Другу лігу в 2011 році. На юнацькому, аматорському та професіональному рівні він провів за херсонців 312 матчів, забив 79 м'ячів (умовне поєднання матчів на всіх рівнях, але показове).

Коли попередній клуб зазнав організаційного краху, не пішов у інші професіональні команди сусідніх міст, а стояв біля витоків МФК Кристал. Грав на область, в аматорському чемпіонаті України. Тож тепер по праву є одним із лідерів херсонської команди, яка тріумфально повернулася в Другу лігу й реально претендує на підвищення в класі.

Стрімкий футболіст, який поєднує швидкість із умінням тонко завершити атаку, номінально є вістрям атак «кавунчиків». Проте для Андрія не проблема зіграти на команду - вражає те, як вони із Шевцовим-молодшим, Брижчуком, Мартяном та травмованим нині Гливим міняються зонами, перепасовуються, розтягують захист суперників.

Ось і в турі «чортової дюжини» Барладим зіграв колективно. І вкотре довів, що є одним із лідерів нинішньої команди обласного центру.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина